billboards-kiev.com

Захист прав громадян через статтю 40 Кримінального кодексу України

Захист прав громадян через статтю 40 Кримінального кодексу України
360300 ПЕРЕГЛЯДІВ
Усі ми маємо право на безпеку, захист від будь-яких форм насильства та порушень. Важливо знати свої права та мати можливість використовувати закон для захисту себе та своїх близьких.
Стаття 40 Кримінального кодексу України гарантує право на самозахист. Ця стаття дозволяє застосовувати необхідний захист від незаконних дій, нападу або захисту від можливої загрози життю, здоров'ю чи майну.
Навіть у критичних ситуаціях, де присутній ризик для вашої безпеки чи безпеки оточуючих, стаття 40 ККУ надає право використовувати захист у міру необхідності. Важливо зазначити, що самозахист має бути обґрунтованим і відповідати закону.
Отже, не є злочином дія або бездіяльність особи, яка заподіяла шкоду правоохоронюваним інтересам, вчинена під безпосереднім впливом фізичного примусу, внаслідок якого особа не могла керувати своїми вчинками.
Стаття 40 Кримінального кодексу України може скасувати відповідальність за злочин при наявності фактів, що підтверджують сторонній протиправний тиск на можливість людини самостійно контролювати свої дії.
А той, хто застосував фізичний примус буде відповідати перед законом незалежно від того, чи визнано злочином поведінку тієї особи, до якої цей примус застосовано.
Запам'ятайте: знати свої права — це перший крок до їх захисту.
Мої відео